Jednym z celów Fundacji KOTY SOS jest propagowanie wrażliwości wobec kotów.

 

Wrażliwość ta jest uzależniona od poziomu naszej wiedzy na ich temat, a zatem zrozumieniu ich potrzeb, czyli między innymi:

  • faktu, że koty są zwierzętami udomowionymi i wymagają pomocy człowieka
  • jak również, co to znaczy odpowiednie środowisko życia dla kota i co zatem każdy odpowiedzialny “Kociciel” powinien wiedzieć na temat opieki nad tym zwierzęciem.

Zapraszamy do czytania i do dyskusji na naszym forum (każda publikacja w kategorii "Warto wiedzieć" powiązana jest z tym samym tematem na forum Fundacji Koty SOS).

 

 

Publikacje nasze oparte są głównie na opracowaniach czołowych organizacji charytatywnych działających z sukcesem w krajach "zachodnioeuropejskich" i krajach Ameryki Północnej.

[ASPCA (American Society for the Prevention of Cruelty to Animals) - Amerykańskie Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt, HSUS (Humane Society of the United States) - Towarzystwo Humanitarne Stanów Zjednoczonych, CFHS (Canadian Federation of Humane Societies) - Kanadyjską Federację Towarzystw Humanitarnych, RSPCA (Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals) - Królewskie Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt.]


 

 

p.s.

Nasza strona jest rozbudowywana przez wolontariuszy, i publikowana w wersji beta, dlatego szukamy testerów i walidatorów treść, pomożecie? Napiszcie pod adres s.davenport@kotysos.org, z dopiskiem POMAGAMY, numerem telefonu lub skype.

 

 

Show Buttons
Hide Buttons