W czerwcu 2017 prof. Jan Hartman zawitał w Londynie jednym z elementów debaty - po zakończeniu wykładu z filozofii władzy - był fakt, że mimo popularności WOŚPu, Polacy są narodem bardzo ograniczonym w zakresie działalności charytatywnych. Często kłótliwość i podejrzliwość  uwstecznia nas w kontekście naszych "zachodnioeuropejskich" sąsiadów. Tutaj charytatywność jest obecna każdego dnia, na każdym rogu i nie chodzi tutaj o zasobność portfela, tylko założenie, że ciągłość i promowanie działań charytatywnych jest sprawą ważną.

Jednakże dzięki rozwojowi technologicznemu i dostępowi do informacji w Polsce dochodzi do rewolucyjnego rozwoju w tak wielu dziedzinach życia, czas więc i na rozwój w zakresie działań charytatywnych.

Fundacja KOTY SOS bez Państwa wsparcia nie da sobie rady. Być może jesteś w stanie poświęcić kilka złotych przy każdej wypłacie - zlecenie stałe (BGŻ BNP Paribas: 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000) , lub zapłata online (paypal) nie zajmie Tobie wiele czasu. Pomóż nam zaistnieć w świadomości społeczności lokalnych, współdziel nasze FB wpisy, lub rozważ dodanie baneru naszej strony internetowej. Daj przykład innym, że pomaganie jest ważne!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwagi:

HTTPS: Na chwilę obecną Fundacja nie ma środków, aby opłacać usługę https, więc obrazki do których odwołuje się kod HTML znajdują się na http (passive mixed content). O ile Państwa platforma pracuje w trybie https i chcecie Państwo uniknąć osadzania odnośników do protokołu http, to prosimy poprostu załadować obrazek (również dostępny na stronie) i powiązać z nim link do strony www.kotysos.org.

[ref: developers.google.com]

 
Show Buttons
Hide Buttons