"Nie pytaj co my możemy zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla kiciaków."

Tom Kitten, Kot J. F. Kennedy'ego

Photos from Koty SOS's post

Szylka z ul. Gnieźnieńskiej. Jeszcze nigdy jej nie głaskałam, ale fotkę mogę zrobić z bliska. Mirka.

143 likes, 28 comments2 days ago

Poznań: Przełom w zapobieganiu bezdomności zwierząt - Wiadomości i informacje - Poznań - TenPoznan.pl

Można coś zmienić jeśli organizacje działają wspólnie. Wspomniany w artykule wzorcowy dokument można pobrać na stronie http://kastrujemybezdomnosc.pl/dolacz-i-zacznij-dzialac Według mnie rozdział IV zawiera wszystko o czym można marzyć dla kotów wolno żyjących. Oczywiście w połączeniu z sensownymi środkami. OPIEKA NAD KOTAMI WOLNO ŻYJĄCYMI § 31 1. Opieka nad kotami wolno żyjącymi realizowana jest przez WOŚ oraz organizacje i społecznych opiekunów kotów (dalej jako „opiekun”)..

38 likes, 1 comments3 days ago

Photos from Koty SOS's post

Dzisiaj Gracja Pierwsza spróbuje zebrać nieco grosza na karmę. Nie ma nic do zaoferowania poza własnym wizerunkiem. Czy to wystarczy żeby ktoś zechciał ją nakarmić❓ ➡ nr konta 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000 Fundacja Koty SOS ul. Waryńskiego 22/9 85-320 Bydgoszcz tytuł przelewu: karma ▶ https://platnosci.ngo.pl/c/1123 (szybkie wpłaty przez PayU) lub PayPal: pomagam@koty.sos.pl Mirka. P.S. Nieśmiałej poszło kiepsko. 🙁

63 likes, 8 comments5 days ago

Photos from Koty SOS's post

Nieśmiała z ul. Szubińskiej zawsze bacznie obserwuje otoczenie. Jest wrażliwa na zmiany i do wczoraj nie widywałam jej przez kilka dni. W tym samym czasie zaczęła znikać z misek cała karma, do ostatniej chrupki. W związku z widocznym w miskach dnem wraz z Nieśmiałą prosimy o pomoc w ich napełnieniu. Dla niej i innych kotów, stałych bywalców jak i niespodziewanych gości. ➡ nr konta 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000 Fundacja Koty SOS ul. Waryńskiego 22/9 85-320 Bydgoszcz tytuł..

45 likes, 5 comments6 days ago

Pragnę poinformować, że nie mamy już dopłat za dodatkowe przesyłki w zooplus.pl Nie wiem czy miało na to wpływ wysłanie emaila w języku niemieckim (dziękuję Pani Joannie za napisanie ), bo wysłałam go wczoraj o godz.10 a zamówienie złożyłam po godz.17. 10 dni wcześniej była jeszcze dopłata za paczki. Niemniej jak widać system nie musi naliczać opłat na koncie fundacji i choć straciliśmy przez nie 140zł to mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy. Mirka. P.S. Koty..

30 likes, 5 comments1 week ago

Photos from Koty SOS's post

Dwie młode kotki z ul, Bartłomieja z Bydgoszczy czekają w klinice wet na kastrację. W zeszłym roku również tam byłam https://www.facebook.com/kotySOS/posts/1795461493841049. Do złapania jest jeszcze jedna, ale dzisiaj się nie pokazała i zapewne te dwie by nie przyszły, gdybym rozłożyła klatkę niespełna pół godziny później, bo zaczęło padać. Mirka.

32 likes, 0 comments1 week ago

Photos from Koty SOS's post

Stracony czas i pieniądze Pana Tomasza R. na paliwo. Prośba karmicielki o pomoc w złapaniu kotki, która od miesiąca ma opuchnięty pysk i nie je. Przeważnie siedzi w budce, więc wystarczy przystawić klatkę i ją wypłoszyć. Na miejscu okazuje się, że kotka ucieka z budki, kiedy karmicielka próbuje do niej podejść. Przez chwilę widziałam pysk kotki i nie zauważyłam widocznej opuchlizny. W misce jest jedzenie, więc jeśli kotka jednak je to nie jest bardzo głodna. Na surowe mięso..

19 likes, 0 comments1 week ago

Zbyt wiele problemów i wnerwiania się żeby o tym pisać, więc lecę z tematem zastępczym, czyli o pogodzie. Dzisiaj pochmurno i mokro, że nie chce się wychodzić z domu a wczoraj było bardzo słonecznie. Mirka.

110 likes, 5 comments1 week ago

Photos from Koty SOS's post

Kolorowa Pusia opuściła naszą kociarnię na zawsze. 🙁 Przyczyną chudnięcia, braku apetytu i apatii nie był stres a nowotwór rozsiany na wiele narządów. Niestety, choć kotów ubywa nie maleje czynsz za kociarnię. Nadal codziennie potrzebuję dużo karmy. Prosząc o pomoc wstawiam fotki kilku z naszych ulicznych, które nadal zaglądają do fundacyjnych misek. Dane do darowizn: ➡ nr konta 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000 Fundacja Koty SOS ul. Waryńskiego 22/9 85-320 Bydgoszcz tytuł..

52 likes, 10 comments2 weeks ago

Pełna Micha na 4 Łapy - edycja Marzec 2019

ArbuZ prosi o pomoc w głosowaniu. Każdy do końca marca może oddać 1 głos. https://asiainak.pl/pelna-micha/

32 likes, 8 comments1 week ago

Nie zabrałam dzisiaj aparatu idąc do kotów a szkoda, bo Gaduła z ul. Gnieźnieńskiej żyje! Był przy karmniku i jak zwykle miał dużo do powiedzenia. Miałam ochotę go przytulić, ale dostałabym z liścia, więc zaliczył tylko głaskanie. Żal czarnego NN, którego życie tak nagle zgasło, ale ulga, że na naszego Gadułę nie przyszła jeszcze pora. Mirka.

92 likes, 11 comments2 weeks ago

Photos from Koty SOS's post

Nieaktualne – dziękuję Pani Ewie za przygarnięcie kota. W Białych Błotach od tygodnia na tarasie jednego z domów koczuje młody, oswojony kocur. W kociarni nie mamy miejsca na kolejną klatkę a kot wymaga podleczenia. Kto może pomóc? Może ktoś go rozpoznaje, może szuka. Mirka,

62 likes, 9 comments2 weeks ago

Otrzymałam wiadomość, że minionej nocy lub nad ranem w pobliżu jednego z karmników przy ul. Gnieźnieńskiej stracił życie czarny kot. Prawdopodobnie w wyniku bliskiego spotkania z samochodem i obawiam się, że był to Gaduła. Ubywa kotów w moich miejscach dokarmiania. Szacuję, że obecnie do karmników przychodzi 50 kotów. Na zdjęciu Gruba i Grubsza, które dokarmiam najdłużej, bo 7 lat i 6 miesięcy. Dzisiejsza fotka. Mirka.

69 likes, 20 comments2 weeks ago

Bieżnia dla kotów SimpleRun - cena sklep internetowy. Wersja Lux

Warto zainwestować w taką zabawkę dla kotów w kociarni? Czy ktoś z Państwa byłby skłonny dołożyć się do jej zakupu? Mirka.

34 likes, 12 comments2 weeks ago

Photos from Koty SOS's post

Iris i Rozmaryn z kociarni przeszły wczoraj zabieg kastracji. Niestety ta kocia para zachowuje dystans do człowieka i trzeba je złapać żeby pogłaskać. Rozmaryna łatwiej dorwać, gdyż nie ma przedniej łapy. Oprócz dzisiejszych zdjęć Iris i Rozmaryna mam zapis z 12 godzin tego co się działo w kociarni po ich powrocie z kliniki wet (kamera 3 i 4). Młodziaki spokojnie przespały noc. Pingwinka za to zwymiotowała po godz.5:30. https://youtu.be/oGOmZdFmurI kamera 2 – https://youtu.be/QXu-eUbQIRU..

47 likes, 3 comments3 weeks ago

Konkurs Cote-wine

Ostatni dzień głosowania w konkursie Cote. Koty SOS jest na trzecim miejscu, które wygrywa. Dziękuję wszystkim za oddane do tej pory głosy i proszę o ostatnie kliknięcie. ▶ http://bit.ly/cote-wine Mirka.

45 likes, 11 comments3 weeks ago

.

Wystarczyło, że jedne koty poszły do adopcji a inne zasiedliły kociarnię i ponownie zrobiło się w niej niespokojnie. Babcia najpierw nabawiła się zapalenia pęchęrza, ale wystrczyło kilka zastrzyków żeby poczuła się lepiej. Niestety stres odreagowje zachowaniem zarejestrowanym na filmiku. Pusia niemal nie opuszcza legowiska w skrzyni. Wczoraj zamontowałam jej tam półkę na miski, bo nie jadała. Niestety nadal nie chce jeść. Gumiś ma łyse placki na boku, Wylizuje skórę do..

15 likes, 8 comments3 weeks ago

Photos from Koty SOS's post

3 świeże portrety naszych kotów i 3 stare prośby. 1⃣ o oddanie głosu na Koty SOS ➡ http://bit.ly/cote-wine 2⃣ o polubienie posta lub udostępnienie 3⃣ o wsparcie darowizną: ➡ nr konta 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000 Fundacja Koty SOS ul. Waryńskiego 22/9 85-320 Bydgoszcz tytuł przelewu: karma ▶ https://platnosci.ngo.pl/c/1123 (szybkie wpłaty przez PayU) lub PayPal: pomagam@koty.sos.pl Pięknie o to proszą bura i czarny z ul. Kossaka oraz czarno-biały z ul. Ikara. Mirka.

145 likes, 7 comments1 month ago

Photos from Koty SOS's post

Proszę o oddanie głosu na Koty SOS. ➡ http://bit.ly/cote-wine Nie dzieje się nic ciekawego. Codziennie ta sama robota i nie ma o czym pisać, więc nie pozostaje mi nic innego jak zanudzać Państwa zdjęciami naszych kotów ulicy. Tylko tyle udało mi się uchwycić aparatem od wczoraj. Tyle na ile pozwolił czas, pogoda i koty. Wczoraj było za dużo słońca a dzisiaj zbyt ciemno. Koty ani myślą pozować. Jedne widząc aparat odchodzą, inne kręcą się bez przerwy, podchodzą zbyt blisko..

116 likes, 17 comments1 month ago

Photos from Koty SOS's post

Proszę o oddanie głosu na Koty SOS. ➡ http://bit.ly/cote-wine I już można cieszyć oczy fotkami Pani Ilony, która pomaga nam w kociarni. Rudy, Iris, Pusia, Krystyna, Pingwinka, Gruba, Grażyna, Babcia, Gumiś, Chuda, Umi, Trzyłapka, Rozmaryn i Pingwin. Koty proszą o wparcie na kociarnię, która jest obecnie ich domem. Bezpiecznym miejscem z pełną miską. ➡ nr konta 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000 Fundacja Koty SOS ul. Waryńskiego 22/9 85-320 Bydgoszcz tytuł przelewu: karma ▶ https://platnosci.ngo.pl/c/1123..

81 likes, 14 comments1 month ago

Photos from Koty SOS's post

Niezwykle łagodna zima spowoduje bardzo wczesne narodziny kociąt. Póki co w fundacyjnych miejscach dokarmiania nie widać płodnych kotek i oby tak pozostało. Mirka. Proszę o zagłosowanie na Koty SOS, ➡ http://bit.ly/cote-wine o drobną wpłatę na karmę: ➡ nr konta 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000 Fundacja Koty SOS ul. Waryńskiego 22/9 85-320 Bydgoszcz tytuł przelewu: karma ▶ https://platnosci.ngo.pl/c/1123 (szybkie wpłaty przez PayU) ▶ https://www.facebook.com/fund/kotySOS/ i..

89 likes, 10 comments1 month ago

Photos from Koty SOS's post

Najpierw proszę o oddanie głosu na Koty SOS . ➡ http://bit.ly/cote-wine W teraz co nowego w terenie. W miejscu bytowania Grubej i Grubszej ruszyła budowa i wczoraj krótko przed moim przyjściem zostały wylane fundamenty. Bałam się, że kotki wpadną do nich, ale na szczęście tylko Gruba pobrudziła sobie nieco łapy. Mogła wziąć przykład z Grubszej i wcale się tam nie pchać. Ulice miast nie są dobrym miejscem dla kotów. Mirka.

57 likes, 19 comments1 month ago

Wolontariuszka BKPZ Animals odebrała wczoraj ostatnią z 16 klatek. W sumie od grudnia złożyłam 21 urządzeń do zdalnego sterowania klatkami. Niestety do zebrania zamierzanej kwoty za klatki brakuje na dzień dzisiejszy 782 zł. Będę niezmiernie wdzięczna za uzupełnienie konta fundacji. Każda wpłata się liczy, pomoże kotom. ➡ nr konta 28 2030 0045 1110 0000 0414 8000 Fundacja Koty SOS ul. Waryńskiego 22/9 85-320 Bydgoszcz tytuł przelewu: darowizna na klatkę dla (nazwa organizacji..

22 likes, 1 comments1 month ago

1⃣ prośba o oddanie głosu na Koty SOS ➡ http://bit.ly/cote-wine 2⃣ prośba Jakiś czas temu podrożało Sanabelle, więc trzeba skorzystać z tańszej oferty. Zrobiłam dzisiaj dwa zamówienia, łącznie na 120 kg Sanelle Sesitive i 72 kg Sanebelle Adult plus kilka puszek, żeby dobrze zapełnić paczki, za które fundacja ma dopłatę (zaoszczędzimy 289,92 zł nie licząc rabatu) . Taka ilość suchej karmy wystarczy dla dzikusów do kwietnia. Niestety wydatek ponad 2 tysiące złotych..

12 likes, 1 comments1 month ago

Kociarnia

Wieczorna przypominajka o głosowaniu na Koty SOS ➡ http://bit.ly/cote-wine Dziękuję głosującym. Co porabiają koty kiedy nas nie ma? Lenią się.:D Prawie 12 godzinny seans z dużego pokoju w kociarni i działa przełączanie kamer. Mirka.

22 likes, 4 comments1 month ago

 
 
 
 
Show Buttons
Hide Buttons